Eskiden aşure yerken hangisinin ilk ağza geleni çıkarılarak yıkanıp, bereket getirdiğine inanıldığından para kesesine atılırdır?

Eskiden aşure yerken hangisinin ilk ağza geleni çıkarılarak yıkanıp, bereket getirdiğine inanıldığından para kesesine atılırdır?  nohut na...

29 Mayıs 2015 Cuma

Ziraat Katılım Bankası TL Katılma Hesabı


Ziraat Katılım Bankası TL Katılma HesabıZiraat Katılım Bankası TL Katılma Hesabı

TL Katılma Hesaplarıyla tasarruflarınız, hem Ziraat Katılım güvencesinde olsun hem de faizsiz fon kullandırma yöntemleriyle elde edilen kârlardan yararlansın. Ziraat Katılım Hesapları ile tasarruflarınız emin ellerde!

Ürün Özellikleri:
TL Katılma hesapları; 1 ay, 3 ay, 6 ay, 1 yıl vadeli olarak açılabildiği gibi, 1 yıl ve daha uzun vadeli dönemsel kâr payı ödemeli olarak da açılabilir. Ayrıca dileyen müşterilerimiz; asgari 32, azami 1095 gün olmak kaydıyla istenilen vade gün sayısıyla esnek vadeli katılma hesabı da açabilirler.​​ TL Katılma Hesabınızı, vade bitiminde anapara ve kâr payınız ile birlikte değerlendirebilirsiniz. ​TL Katılma Hesabının açıldığı anda geçerli olan kâr ve zarara katılma oranları hesap cüzdanlarına kaydedilir ve bu kayıt, hesap açıldıktan sonra vade bitimine kadar geçerlidir.

Nasıl Hesap Açtırabilirim:
Size en yakın Ziraat Katılım Şubesine gelerek hesap açtırabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder