Eskiden aşure yerken hangisinin ilk ağza geleni çıkarılarak yıkanıp, bereket getirdiğine inanıldığından para kesesine atılırdır?

Eskiden aşure yerken hangisinin ilk ağza geleni çıkarılarak yıkanıp, bereket getirdiğine inanıldığından para kesesine atılırdır?  nohut na...

23 Mart 2015 Pazartesi

Ziraat Katılım Bankası 3 bin personel alımı


Ziraat Katılım Bankası 3 bin personel alımı 
Bankası 3 bin personel alımı
Ziraat Katılım Bankası 3 bin personel 

 Aldığım bilgilere göre mülakatlar yapılmaya devam ediliyor. Şimdilik 3000 personel alınıyor ancak Ziraat Bankasında Çalışanlardan da talep alındığı bilinmekte.2015 yılı içerisinde Ziraat Bankası'na bağlı olarak açılan Ziraat Katılım Bankası 3 bin personel alımı yapacaktır. Lise mezunları ve üniversite mezunlarının başvurularının kabul edileceği Ziraat Katılım Bankası 2015 personel alımında binlerce kişi iş sahibi olabilecek. Ziraat Katılım Bankası için başvururken CV büyük önem arz ediyor.

İŞTE YAPILAN DUYURU 
İşte Ziraat Bankası tarafından yapılan o duyuru; 2015 yılı içerisinde Ziraat Bankası'na bağlı olarak açılan Ziraat Katılım Bankası 3 bin personel alımı yapacaktır. Lise mezunları ve üniversite mezunlarının başvurularının kabul edileceği Ziraat Katılım Bankası 2015 personel alımında binlerce kişi iş sahibi olabilecek.

CV'YE BÜYÜK ÖNEM VERİLECEK
Ziraat Katılım Bankası için başvururken CV büyük önem arz ediyor. Ziraat Katılım Bankası, Ziraat Bankası bünyesinde ülkenin birçok yerinde açılacaktır. Mayıs ayında faaliyetlerine başlaması planlanan Ziraat Katılım Bankası binlerce kişi için iş imkanı sağlayacaktır. Birçok Ziraat Bankası'nın da Ziraat Katılım Bankası adını alması planlanıyor. 2015 Ziraat Katılım Bankası personel alımları henüz başlamamıştır.

 ZİRAAT KATILIM BANKASI BÜNYESİNDEKİ YÜKSELMELER 

  • Banko Asistanı: 4 yılın sonunda kurum içerisinde gerçekleşecek sınav ile "Servis Görevlisi" olabilirsiniz. 
  • Servis Yetkilisi: 3 yılın sonunda kurum içerisinde gerçekleşecek sınav ile "Yönetmen Yardımcısı" olabilirsiniz. 
  • Servis Görevlisi: 3 yılın sonunda kurum içerisinde gerçekleşecek sınav ile "Servis Yetkilisi" olabilirsiniz. 
  • Yönetmen Yardımcısı: 2 yılın sonunda kurum içerisinde gerçekleşecek sınav ile "Yönetmen" olabilirsiniz. 
  • Uzman: 3 yılın sonunda kurum içerisinde gerçekleşecek sınav ile "Yönetmen" olabilirsiniz. 
  • Uzman Yardımcısı: 4 yılın sonunda kurum içerisinde gerçekleşecek sınav ile "Uzman" olabilirsiniz. İç Kontrolör: 3 yılın sonunda kurum içerisinde gerçekleşecek sınav ile "Yönetmen" veya "Kıdemli İç Kontrolör" olabilirsiniz. 
  • İç Kontrolör Yardımcısı: 4 yılın sonunda kurum içerisinde gerçekleşecek sınav ile "İç Kontrolör" olabilirsiniz. 
  • Müfettiş: 3 yılın sonunda kurum içerisinde gerçekleşecek sınav ile "Kıdemli Müfettiş" olabilirsiniz. Ayrıca idari görev ile müdür olabilirsiniz. 
  • Müfettiş Yardımcısı: 4 yılın sonunda kurum içerisinde gerçekleşecek sınav ile "Müfettiş" olabilirsiniz.
Ziraat Katılım Bankası ilk olarak Kayseri, Ankara, Bursa ve İstanbul'da açılacaktır ve bu şehirlerde ikamet edenler öncelikli olacaklardır. İşe alımlar ilk bu şehirlerde gerçekleşecektir.

0 yorum:

Yorum Gönder