Eskiden aşure yerken hangisinin ilk ağza geleni çıkarılarak yıkanıp, bereket getirdiğine inanıldığından para kesesine atılırdır?

Eskiden aşure yerken hangisinin ilk ağza geleni çıkarılarak yıkanıp, bereket getirdiğine inanıldığından para kesesine atılırdır?  nohut na...

7 Mart 2015 Cumartesi

Survivor 7 Mart 2015 ödül oyununu kim kazandı?


Survivor 7 Mart 2015 ödül oyununu kim kazandı?
Tv8 Ekranlarında Mart ayına bomba gibi giren yarışmaSurvivor ALL STAR haftada 4 gün ard arda Cumartesi,Pazar,Pazartesi ve Salı günleri yayınlanıyor. Herkes tarafından beğeniyle takip edilen survivor yarışması bu hafta da tüm heyecanı ile devam etmekte.

Survivor All Star’da heyecan dorukta bakalım bu hafta Ödül oyununu kim kazanacak . Survivor ALL STAR Ünlüler ve Gönüllüler arasında kıyasıya bir yarışma yapılacak.  Geçen hafta Gönüllülerden duygunun elenmesi ile 1 kişi eksilen Gönüllüler takımının performansı hepimizin merak konusu Survivor’da bu haftada ödül Güzel bir yemek olabilir diye tahmin ediyoruz.

Zorlu bir oyundan sonra son oyunda Berna Nadya ya karşı üstünlük kurarak 10 a 8 ünlülerin kazanmasını sağladı. Ünlüler takım üyelerine 2şer dilim pizza kazandı.

0 yorum:

Yorum Gönder