Eskiden aşure yerken hangisinin ilk ağza geleni çıkarılarak yıkanıp, bereket getirdiğine inanıldığından para kesesine atılırdır?

Eskiden aşure yerken hangisinin ilk ağza geleni çıkarılarak yıkanıp, bereket getirdiğine inanıldığından para kesesine atılırdır?  nohut na...

19 Mart 2015 Perşembe

Siyasi Partilere Üyelik Sorgulama


Siyasi Partilere Üyelik Sorgulama
Siyasi Partilere Üyelik Sorgulama Nasıl Yapılır?
Siyasi Partilere Üyelik Sorgulama Yapma

Siyasi partilere üye olmak istiyor ve gerekli başvuruları yapmışsanız üyelik durumu hakkında sorgulama yapma işlemi artık çok kolay. İnternetin gelişmesi ile birlikte birçok işlemimizi internet üzerinden yapabildiğimiz gibi artık bu sorgulama işlemimizi de internet üzerinden yapabileceğiz. Bu yazımızda sizlere siyasi parti üyelik durumu sorgulama işleminin nasıl yapılacağını anlatacağız.

Siyasi parti üyelik durumu sorgulama işlemini yapabilmek için öncelikli olarak yapmanız gereken işlem yazının sonunda verdiğimiz linke tıklamak olacaktır. Daha sonra açılacak olan sayfada sizden TC kimlik numaranız istenecektir. İlgili alana TC kimlik numaranızı girdikten sonra son olarak sorgula butonuna basınız. Bu şekilde açılan sayfadan basit bir şekilde siyasi parti üyelik sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Siyasi Parti Üyelik Durumu Sorgulama

0 yorum:

Yorum Gönder