Eskiden aşure yerken hangisinin ilk ağza geleni çıkarılarak yıkanıp, bereket getirdiğine inanıldığından para kesesine atılırdır?

Eskiden aşure yerken hangisinin ilk ağza geleni çıkarılarak yıkanıp, bereket getirdiğine inanıldığından para kesesine atılırdır?  nohut na...

23 Mayıs 2015 Cumartesi

Dursun Özbek kimdir?


Dursun Özbek kimdir?Dursun Özbek kimdir?
Dursun Özbek yönetim kadrosu
Dursun Özbek kimdir nedir?

Dursun Özbek şu ana kadar açılan sandık sonuçlarından çıkan isim. Bugün Galatasaray, başkanını seçiyor ve şu ana kadar tek bir isim öne çıktı. Peki Dursun Özbek kimdir, yönetim listesinde hangi isimler yer alıyor? İşte Dursun Özbek ve bilinmeyenleri yönleriyle Dursun Özbek

DURSUN ÖZBEK KİMDİR?1949 Giresun doğumlu olan Galatasaray'ın başkan adayı, iş adamı Dursun Özbek otomotiv ve turizm sektöründe faaliyet gösteriyor. Nippon ve Point Hotel zincirlerinin sahibi olan Dursun Özbek, 2011 yılında Ünal Aysal'ın yönetim kurulu listesinde yer almış ancak daha sonra kendi isteğiyle çıkmıştı. Dursun Özbek, 2014 yılında ise Duygun Yarsuvat'ın yönetim kurulunda yer aldı. Galatasaray Lisesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu olan Dursun Özbek, evli ve 2 çocuk babasıdır.


DURSUN ÖZBEK'İN YÖNETİM LİSTESİ

Yönetim kurulu asli üye: Cengiz Özyalçın, A. Nasuhi Sezgin, Eşref Alaçayır, Cüneyt Tanman, Can Topsakal, Fatih İşbecer, Tayfun Demir, İsmail Sarıkaya, Ural Aküzüm, Tarık Taşar.Yönetim kurulu yedek üye: Alper Narman, Murat Atay, Ali Yüce, Burçin Aslan, Selim Arda Üçer.Denetim kurulu asli üye: Cengiz Ergani, Ahmet Cebeci, Cevat Genç.Denetim kurulu yedek üye: Metin Sinan Aslan, Tolga Erem, Kerem Selahattin Ergün.Disiplin kurulu asli üye: Oğuz Evrenos, Okan Tekinşen, Cemal Burnaz, Alparslan Karagülle, Oral Yılmaz, Celal Emon, Can Baydarol.Disiplin kurulu yedek üye: Mustafa Tanrıyar, Derya Göbelek, Esat Erdem, Hakan Ünasaler, Vedat Gürer.Sicil kurulu asli üye: Serdar Eder, Çetin Öztürk, Hayri Gürkan Eliçin, Mesut Karaarslan, Ali Tüzmen, A. Esat Tansev, Özcan Karamahmutoğlu.Sicil kurulu yedek üye: Nihal Özfırat, Ömer Faruk Dak, Hakan Melek.

0 yorum:

Yorum Gönder